VIP Araç Hizmetleri

Zenginoğlu Turizm filosu dahilinde, güler yüzlü ve uzman kadrosu ile her amaca uygun değişik kategorideki araçları ve online sistemi ile müşterilerinin tüm taleplerine uygun koşullarda transfer hizmeti sunmaktadır.

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığında İzmir gibi büyük bir şehirde günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma çalışanlarının zamanında ve güvenli bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi Zenginoğlu Turizmin önem verdiği konu olmakla beraber, rahat yolculuk etmesi Zenginoğlu tarafından olmazsa olmazdır.

Personel taşımacılığı hizmeti sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde olan Zenginoğlu Turizm zamanı lehinize çevirmektedir.

Siz saygıdeğer müşterilerimize sunduğumuz personel taşımacılığı yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile servis kontrol ve denetimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız.

Kurulduğu yıldan itibaren verdiği hizmetler ile turizm sektöründe kalıplaşmış firmalar arasında yer alan Zenginoğlu Turizm birçok büyük kuruluşun personelini taşıma hizmetlerini son model araçları ve tecrübeli şöförleri ile güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Organizasyonlar için Araç Tedariği

Zenginoğlu Turizm; kongre, konser, kurumsal, protokol veya diğer bir çok organizasyonlarınız için lüks araçlarını hizmete sunuyor. Toplantı ve organizasyonlarınızda, size özel olarak hazırlanacak araç filosu ile fark yaratmayı istemez misiniz?

Zenginoğlu Turizm kalitesi ve yaygın tedarikçi ağı ile tanışarak organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlayabilirsiniz. Kongre, fuar, gezi, açılış, toplantı organizasyonlarınızda misafir portföyünüze ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hizmetinize sunulacak araç filosu ile marka imajınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Çünkü onlar için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor. Sıcacık yatağından uyanıp Zenginoğlu Turizm’in sıcacık arabasına biniyor ve en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılaşıyor. ” Gün nasıl başlarsa öyle biter ” mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

Deneyimli personel, konforlu araçlar ve yüksek teknoloji ile desteklenen öğrenci taşıma sistemi, maksimum düzeyde güvenlik ve memnuniyet esası göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.